ZEKNER

Zekeriya Nergis

Zekeriya Nergiz
Yönetim Kurulu Başkanı

BAŞKANDAN MESAJ

Zekner Holding hayvan ve çevre sağlığı alanlarında hızla büyümeye devam ediyor.

Değerli dostlarımız, kıymetli paydaşlarımız, sevgili ekip arkadaşlarım;
Zekner Ailesi olarak; etik değerlerimizden ödün vermeden çalışmaya, üretmeye, yer aldığımız sektörlerde, tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar, temas ettiğimiz herkese değer katmaya, istihdam sağlamaya devam ediyoruz.

Türkiye ve dünya ekonomisine katma değeri yüksek faydalar yaratan, çağın gerekliliklerine ayak uydurabilen dinamik aile şirketlerinden biri haline gelen grubumuz, nitelikli ekibi ve değerli paydaşlarından aldığı güçle, sektörün en büyüklerinden biri haline gelmiş ve ortaya koyduğu değerler ve yarattığı başarı hikayeleriyle sektörün lokomotifi olarak kabul edilmiştir.

Global bir şirket olma hedefimiz için motivasyonumuzu; bizleri bugüne taşıyan ekibimizden, ülke ekonomisi ve gelişimine değer katma bilincimizden; sürdürülebilir büyüme gücümüzü de insana, Ar-Ge çalışmalarına ve inovasyona yaptığımız yatırımlardan alıyoruz.

Sevgili Dostlarım;
Sizlerle birlikte 22 yıl önce Bavet İlaç markasıyla çıktığımız yolculukta, aramıza yeni katılan markalarımız ve üretim tesislerimizle büyük başarı hikayelerine imza attık.

Ülkemizde sektörün lideri konumunda da olsak, kesinlikle durmayacağız.

Uzun yıllara dayanan deneyimlerimizi yeni öğrendiklerimizle harmanlayarak, esnek yapımız ve aile değerlerimiz üzerine daha güçlü tuğlalar koyarak, global bir marka hedefi ve amacıyla hareket ederek yeniden yapılanıyoruz.

Zekner Holding çatısı altındaki şirketlerimizle istikrarlı büyümemizi sürdüreceğiz.

2022 yılında da üretim, teknoloji, nitelikli insan ve ihracata odaklanarak başta Ortadoğu ve Avrupa’da güçlenecek, bu hedefle daha sıkı kenetlenecek, daha hızlı koşacak ve ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı artıracağız.

Global ya da lokal krizler, planladığımız yatırımları devreye almamız için bir engel değil.

Hedefimiz; sektörümüze, ülkemiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için işimizde her zaman en iyi, en hızlı ve en kaliteli olmaktır.

Hep birlikte daha güzel günlere değerli dostlarım, paydaşlarım…

Sevgilerimle
Zekeriya NERGİZ
Zekner Holding Yönetim Kurulu Başkanı